Novinky

Rytmus uvádí FENOMETARY

Rytmus uvádí FENOMETARY

V rámci natáčení alba Fenomen byla ve studiu přítomná i všetečná videokamera, která zachytila záběry z nahrávání, mixování a dalších tajných přísady, ze kterých se Fenomen skládá. Takže, kdo chce vidět, z čeho čte Rytmus texty nebo jak si unaveně protírá oči, může se hned kouknout.

Slovenský křest alba Fenomen

Slovenský křest alba Fenomen

Tak se dočkali i Rytmusovi slovenští fanoušci. Rapper na svých stránkách na facebooku zveřejnil informaci, že křest desky Fenomen se na Slovensku uskuteční 26. ledna 2012 od 20:00 v Bratislavě v klubu MMC (bývalý Babylon).

Rytmus pod palbou Jana Krause

Rytmus pod palbou Jana Krause

Rytmus se 9. 12. 2011 objevil v oblíbeném pořadu Jana Krause na televizi Prima. Jako druhý host večera si se svým hostitelem zarapoval a odpovídal i na některé nepříjemné otázky na tělo. Nakolik se s tím Rytmus popral se můžete kouknout níže.

Rytmus získal nominaci na ceny MTV

Rytmus získal nominaci na ceny MTV

Nedávno začalo hlasování v jednotlivých kategoriích evropských hudebních cen MTV EMAs 2011. Jednou ze soutěžních kategorií je i hlasování o nejlepší české a slovenské umělce Best Czech/Slovak Act.

Nová šňůra k Fenoménu

Nová šňůra k Fenoménu

Rytmus oficiálně oznámil koncertní šňůru Goral Fenomén Tour u příležitosti vydání nejnovějšího alba Fenomén. Podporu získal u Mafia Records a Goral Vodky, která se stala oficiálním partnerem turné se svou vodkou Master.

Proč Rytmus posouvá Fenomén?

Proč Rytmus posouvá Fenomén?

V současné době Rytmus stále připravuje nové album Fenomén. Původně mělo vyjít již na jaře, kdy byl oznámen i křest desky v pražském klubu SaSaZu, ale nakonec Rytmus několikrát datum vydání alba posunul.

Rubriky