Proč Rytmus posouvá Fenomén?

V současné době Rytmus stále připravuje nové album Fenomén. Původně mělo vyjít již na jaře, kdy byl oznámen i křest desky v pražském klubu SaSaZu, ale nakonec Rytmus několikrát datum vydání alba posunul.

Zatím poslední datum stanovil na září, ale ani to už nestihne. A proč že tomu tak je, na co Rytmus čeká? Odpovědi možná najdete v úryvku rozhovoru, který poskytl pro Mafiarecords:

Co pro tebe celkem 3 sólové album znamená?

Že zajebem prevrat v Európe. Cítim, že zajebem jak pán a každý, kdo pochybuje, zhorí jak fakla.. Možno sa pýtate: „Prečo si taký sebavedomý?“ Ja hovorím: „Preto, lebo som KOKOT!“

Je něco, co tě v noci nenechá spát ohledně nového alba?

Všetko od hudieb, textov, energie, načasovania a hlavne to, aby som to nerobil pod tlakom.

Dostat z interpreta datum vydání alba je skoro nemožný, troufneš si říct přesný datum?

September možno…

Dočkají se fans oficiálního křtu desky? Pokud ano, kde? Dáš si na něm záležet nebo přijdeš v trenkách a budeš to brát jako další koncert, kterých máš v roce 365?

Beriem to tak, že je to taká oslava nového albumu. Viac by som to nerozoberal. Nejaké návrhy na miesta padli. Uvidíme, keď bude album hotový. Každý sa všetko včas dozvie.

Máš už nyní něco, čím by ses mohl pochlubit ohledně alba, nějakou spolupráci…?

Nechajte sa prekvapiť. Zatiaľ tu každý album zajebal výprask. Viem, jak to chodí a poznám mentalitu ľudí. Viem, čo chcú. Som sústredený a cítim sa byť plný hudby.

Zdroj: Mafiarecords

Foto: Facebook

 

Rubriky